Čistenie kožených sedačiek

Objednať tepovanie

Spoľahlivosť a dôvera

Nechajte si odborne vyčistiť Váš priestor od profesionálov.

Cena

Prinášame vysoký štandard služieb za priaznivé ceny.

Technológie

Najnovšie technológie a profesionálne čistiace prostriedky.

 

Čistenie kožených sedačiek

Čistenie, impregnáciu a ošetrenie koženého nábytku či už kresiel, sedačiek alebo stoličiek vykonávame ručne s profesionálnymi čistiacimi prípravkami. Dbáme dôraz na to aby nedošlo k poškodeniu sedačiek a samotné čistenie okrem obnovenia farby kože a jej štruktúry, prinieslo aj jej vyživenie čím predlžujeme životnosť materiálov.Čistenie koženej sedačky a kožených kresiel by sa malo podľa odborníkov vykonávať min. 2 ročne. Na kožený nábytok sa usádza prach, ktorý sa dostáva až do hĺbky pórov kožených sedačiek, čím materiál tvrdne a dochádza k popraskaniu alebo inému poškodeniu. Okrem viditelného vyčistenia kožených sedačiek dochádza aj k odstráneniu zdraviu škodlivých mikróbov, ktoré sa v štruktúre kožených materiálov nachádzajú. Po skončení samotného čistenia sa vykonáva impregnácia kožených materiálov, čo dodáva lesk, svieži vzhľad a vôňu. V neposlednom rade funguje aj ako odpudzovač a prevencia proti nečistotám.

Doprajte vašej koženej sedačke starostlivosť a predĺžte tak jej životnosť. Čistenie kožených sedačiek Bratislava a okolie.

Čistenie kožených sedačiek Bratislava, Stupava, Borinka, Marianka, Rajka, Hamuliakovo, Kalinkovo, Dunajská Lužná, Rovinka, Most pri Bratislave, Malinovo, Zálesie, Ivanka pri Dunaji, Bernolákovo, Senec, Berg, Kittsee

 

Výhody čistenia

Obnova farby

Obnovíme pôvodný vzhľad vašich kobercov, sedačiek, matracov, koženej sedačky a dodáme im pôvodné vlastnosti.

Odstránenie nečistôt

Poradíme si z nečistotami vzniknutými na čalunenom nábytku alebo kožených povrchoch.

Predĺženie životnosti

Odstránením nečistôt a zažraného prachu, dokážeme vášmu čalunenému nábytku predĺžiť životnosť. Vlas na koberci a textíliách je tak zregenerovaný.

Svieža vôňa

Vychutnajte si príjemný pocit a svieži arómu po profesionálnom- hĺbkovom tepovaní.

Zbavenie pachov

Hĺbkovým čistením Váš nábytok zbavíme všetkých pachov či už od prachu, potu, domácich zvierat, fajčenia, mastnoty, pary z varenia, nevetraných priestorov a pod.

Odstránenie mikróbov

V sedačkách, matracoch, kobercoch a stoličkách sa často nachádzajú rôzne mikróbi a roztoče. Tieto organizmi spôsobujú rôzne zdravotné ťažkosti a alergie.

 

Ukážky práce

 

Kontaktujte nás

Objednať tepovanie