Dezinfekcia vzduchu

Objednať tepovanie

Spoľahlivosť a dôvera

Nechajte si odborne vyčistiť Váš priestor od profesionálov.

Cena

Prinášame vysoký štandard služieb za priaznivé ceny.

Technológie

Najnovšie technológie a profesionálne čistiace prostriedky.

 

Dezinfekcia vzduchu

Dezinfekciu vzduchu vykonávame pomocou ozónového generátora. Táto metóda je v súčasnosti považovanú za najúčinejšiu. Dezinfekcia vzduchu pomocou ozónu dokáže zničiť až 99% baktérií, plesní, vírusov, mikroorganizmov, roztočov, pachov, zatuchlín, nevetraných priestorov a dlhšie neudržiavaných. Dezinfekciu vzduchu odporúčame nie len pri priestoroch kde je ťažký vzduch, ale aj pri priestoroch kde je vyžadovaná vysoká miera čistoty a sterility.

Ide o čistenie rôznych zdravotníckych zariadení, ambulancií, škôl a detských škôl, sanitárnych zariadení, recepcií, miesta s vyššou frekvenciou pohybu ľudí, hotely, reštaurácie, wellnesscentrá a fitness centrá, ale aj súkromne domácnosti, domy a byty. Čistenie vzduchu využívajú naši zákazníci často pri nasťahovaní po nájomníkoch, vysťahovaní nájomníkov, hĺbkovom upratovaní po rekonštrukcii a prerábke bytu, pred nasťahovaním, po vytopení, pri čistení detských izieb, alebo ako prevencia proti chorobám a alergiám.

Ozón je momentálne najúčinnejšia možnosť dezinfekcie, ktorá sa vyskytuje aj v prírode. Je niekoľkonásobne silnejšia ako chlór a iné čistiace prípravky. Na rozdiel od týchto prípravkov je ekologický a nezávadný. Po skončení ozonácie sa ozón mení naspäť na kyslík čim sa stáva maximálne bezpečným. Ozón sa dostáva na všetky miesta, kde sa klasické čistiace prostriedky a technológie nedostanú. Počas čistenia vzduchu sa nemôžu v priestore nachádzať ľudia, rastliny ani zvieratá.

Čistenie ozónom je maximálne bezpečné pokiaľ je dodržaný správny a odborný postup čistenia. Zverte preto čistý vzduch na profesionálov. Čo dokážeme odstrániť? - biologický zápach - chemický zápach - zvierací zápach - zápach z jedla/ výparov - baktérie, roztoče, mikroorganizmy, vírusy - drobný hmyz - nevetrané priestory - zatuchnuté priestory a iné... Dokážeme prinavrátiť vašim izbám čistý, neutrálny a zdravý vzduch. Dezinfekciu vzduchu odporúčame vo všetkých priestoroch minimálne 1x ročne. Využite možnosť zlepšenia kvality ovzdušia vedúcu ku kvalitnejšiemu a zdravšiemu bývaniu.

Dezinfekciu vzduchu odporúčame vo všetkých priestoroch minimálne 1x ročne.

Využite možnosť zlepšenia kvality ovzdušia, kvalitnejšiemu a zdravšiemu bývaniu.

 

Výhody tepovania

Obnova farby

Obnovíme pôvodný vzhľad vašich kobercov, sedačiek, matracov, koženej sedačky a dodáme im pôvodné vlastnosti.

Odstránenie nečistôt

Poradíme si z nečistotami vzniknutými na čalunenom nábytku alebo kožených povrchoch.

Predĺženie životnosti

Odstránením nečistôt a zažraného prachu, dokážeme vášmu čalunenému nábytku predĺžiť životnosť. Vlas na koberci a textíliách je tak zregenerovaný.

Svieža vôňa

Vychutnajte si príjemný pocit a svieži arómu po profesionálnom- hĺbkovom tepovaní.

Zbavenie pachov

Hĺbkovým čistením Váš nábytok zbavíme všetkých pachov či už od prachu, potu, domácich zvierat, fajčenia, mastnoty, pary z varenia, nevetraných priestorov a pod.

Odstránenie mikróbov

V sedačkách, matracoch, kobercoch a stoličkách sa často nachádzajú rôzne mikróbi a roztoče. Tieto organizmi spôsobujú rôzne zdravotné ťažkosti a alergie.

 

Ukážky práce

 

Kontaktujte nás

Objednať tepovanie