Tepovanie kancelárskych stoličiek

publikované 21.7.1019

Už ste sa niekedy zamýšľali nad tým, koľko času strávi priemerný človek sedením na stoličke vo svojej kancelárii. Kancelárske stoličky dlhodobo využívané vo svojich vláknach, ukrývajú pre zdravie nebezpečné baktérie, alergény a rôzne druhy roztočov. Ako aj zdraviu nebezpečné faktory, tak aj nepríjemný zápach v sedákoch stoličky, môže viesť ku negatívnemu pocitu zamestnancov zo svojho pracovného prostredia.

Rovnako je dôležité, aby zamestnávatelia vo svojich kanceláriách mali vhodný vplyv na zdravie, pozitívne myslenie a produktivitu práce pre zamestnancov.

Nepríjemné fľaky na stoličkách majú dopad na firemnú kultúru a preto kancelária nemusí pôsobiť čisto a esteticky. Nemusíte za každým znečistením kupovať nové kancelárske zariadenie, stačí ak využijete svoje úsilie na oslovenie našej spoločnosti SKcleaning so záujmom o čistenie kancelárskych stoličiek. Týmto spôsobom viete zamestnancov zaujať a preukázať, že Vám záleží na zdraví a podmienkach, v ktorých pracujú.

Pri tepovaní kancelárskych stoličiek využívame profesionálnu technológiu BOHMAN, KÄRCHER, SANTOEMMA SABRINA spolu s čistiacimi roztokmi, vhodné na použitie tepovania sedákov a opierok.

Čistenie kancelárskej stoličky a jej postup:

  1. Naplnenie vody spolu s profesionálnym koncentrátom do určenej nádoby
  2. Použitie vhodného nástavca na tepovanie a zapnutie extrakčného stroja
  3. Nanášanie roztoku na čistiacu plochu
  4. Použitie vhodnej kefy na daný povrch látky, pre lepšie vysatie nežiadúcej špiny
  5. Vysatie celého povrchu čistenej plochy
  6. Vysušenie kancelárskych stoličiek
  7. Určenie požadovanej doby schnutia

Nie je dôvod na obavy, poskytnite svojim zamestnancom vyšší štandard, ako iní zamestnávatelia. Jednotná cena pre tepovanie kancelárskej stoličky je 2,40/celý kus - 1,50eu/ sedák.

Netreba zabúdať na výhodu, ktorou budú lepšie výsledky pre vaše podnikanie i pozitívnejšia spolupráca, čo firme môže len napomôcť. Osloviť nás môžete prostredníctvom objednávky online alebo telefonicky. SKcleaning tím pracovníkov sú vždy pripravení na čistenie a umývanie kancelárskych stoličiek. Postaráme sa o priaznivý výsledok, či jednorazovo alebo pravidelne!